Na skróty

VPU Polska Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 4/104
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Tel: 77/481 03 56
Fax: 77/481 03 56
info@vpupolska.pl
NIP 7492072657
REGON 160347136
KRS 0000363394

Oferty pracy
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w Holandii dla firmy VOORNEPUTTEN Uitzendbureau BV na stanowisko:

Pracownik Produkcji / Logistyki

Miejsce pracy: Holandia
Opis stanowiska:
  • Produkcja (pakowanie/ sortowanie/ układanie towarów)
  • Logistyka (magazyny/ hurtownie/ supermarkety)
Wymagania:
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
  • mile widziane prawo jazdy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy: kwiatach, orchideach, pomidorach, papryce
VOORNEPUTTEN Uitzendbureau BV oferuje:
  • przejrzystą formę zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki dla rozpoczynających karierę pracowników
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • transport do pracy
  • opiekę polskiego koordynatora

Koordynator działu sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie kluczowych klientów (zarówno zleceniodawców jak i podwykonawców)
  • budowanie długofalowych, partnerskich relacji z klientami
  • zapewnienie precyzyjnego i terminowego raportowania zewnętrznego i wewnętrznego,
  • inicjatywa w zakresie poprawy jakości obsługi, efektywności, bezpieczeństwa, zgłaszanie wykrytych niezgodności i zagrożeń jakości

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w hurtowej sprzedaży owoców i warzyw, w tym min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowo drugi język obcy
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista i prezencja
  • orientacja na nowatorskie rozwiązania branżowe
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność kierowania zespołem

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne system premiowania.
  • Możliwośc rozwoju osobistego
  • Możliwość stalego podnoszenia poziomu kompetencji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy